SERVİS KAYIT FORMU

SERVİS KAYIT FORMU

 

 

Form üzerinde, sağ klik - resmi farklı kaydet seçeneği ile formu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Form çıktısını doldurduktan sonra kargo paketinin içerisine koyarak ürününüzle beraber göndermelisiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEKNİK SERVİSE ÜRÜN GÖNDERİM BİLGİSİ

Garanti süresi devam eden ürününüzü faturanız, garanti belgeniz, güncel iletişim bilginiz ve arıza notunuz ile servis adresimize gönderebilirsiniz. Şahıs gönderimlerinizde isim, açık adres,  telefon numaranız ve TC No, Firma gönderimlerinizde mutlaka tam ünvan, vergi dairesi ve vergi numarası, sevk adresi ve fatura bilgileriniz farklı ise belirtilmesi rica olunur. Garanti süresi içindeki ürünler için ürüne ait faturanızın ve garanti belgenizin ibraz edilmesi şarttır. Faturasız veya garanti süresi bitmiş ürünler için garanti dışı işlem olarak belirterek gönderim yapabilirsiniz. Firmamız yalnızca garanti süresindeki ürünlerin kargosunu karşılamaktadır.

 

Kargo bilgileri için 0212 274 8964 - 0533 668 0518 müşteri destek birimimizden gönderim yapmak istediğiniz ürün detayını belirterek bilgi alabilirsiniz. Görseldeki Servis Kayıt Formunu A5 formatında indirip gerekli alanları doldurarak form ile gönderim yapabilirsiniz.

 

 

Edifier kulaklıklar için fatura, garanti belgesi, seri nolu kutu ve tam aksesuar olarak gönderim yapılması gerekmektedir. Güncel iletişim bilgileri, arıza notu ve e-posta mutlaka belirtilmelidir. Faturanız üzerinde belirtilmiş olan teknik servis kargo anlaşma kodu ile gönderim yapabilirsiniz.

 

 

Kargo gönderimlerinde paketlemenin korunaklı ve sağlam yapılması gerekmektedir. Yetersiz ambalajlama nedeniyle hasar oluşan gönderimler gönderici sorumluluğunda olup Des Elektronik San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.

  • 02 Eylül 2022, 09:52
  • 3763 Okunma