MERKEZDE SERVİS

MERKEZDE SERVİS

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile digital piyanolarınız,amplifikatörleriniz, kulaklık, ses kartı, digital davul, hesap makinesi, etiket makinesi , fotoğraf makinesi, plakçalar ve benzeri servisini vermiş olduğumuz tüm elektronik ürünlerinize merkezimizde orijinal yedek parça ile servis hizmeti vermekteyiz.
Ürününüzü servis adresimize kendiniz getirebilir veya kargo ile gönderebilirsiniz.
Garanti kapsamı içinde ki ürünlerin kargo ücretleri merkezimiz tarafından karşılanmaktadır.
Anlaşmalı olduğumuz kargo firması:
Digital Piyano hatiç tüm elektronik ürünleriniz için YURT İÇİ KARGO dur.

Digital Piyanolarınızı sevk etmeden önce merkezimizden bilgi edinmenizi önemle tavsiye ederiz.
Kargo ile gönderdiğiniz ürünlerin iyi paketlenmesine, dikkat edilmesini; mümkün ise orijinal ambalajı ile gönderilmesini öneririz.
Garantili ürünlerin  tüm aksesuarı ,okunaklı fatura fotokopisi ve orijinal garanti belgesi ile gönderilmesi gerekmektedir.
Garantili veya garantisiz ürününüz servise ulaştığı zaman servis kaydı oluşturulacak, giriş sırasına göre ürünler teknik ekibimiz tarafından ön kontrolden geçirilecek, ücret tesbiti yapılırsa tarafınıza bilgi aktarılacak ve ücreti tahsil edikdikten sonra tamir işlemi tamamlanacak tekrar teslim almanız için bilgi verilecek veya kargo ile gönderimi gerçekleşecektir.
Ürünün tamiri için stokda parçasının bulunmaması durumunda, üreticiden parçası talep edilerek onarımı tamamlananaktır.
Servisimizin, teknik ekibimiz tarafından yapılan ön kontrol, arıza tesbit ve fiyatlanlandırma için ek bir ücret talebi yoktur.

  • 13 Mayıs 2018, 13:39
  • 4292 Okunma